WİNDOWS İPTV PLAYER Windows Cihazlara Kurulumu

Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın linkinden bilgisayarınıza indirip kurun.

Hesap adı kısmına: istediğiniz ismi yazabilirsiniz, Sunucu URL kısmına müşteri panelinizde Ürünler kısmına girip LİNK kısmına tıklayınca DNS yazan yerdeki URL yi girin, kullanıcı adı ve şifreniz kısmına ise ürünler kısmında yer alan kullanıcı adı ve şifrenizi girin.

Kaydete tıkladıktan sonra sağ kısımda üyeliğiniz eklenecektir, tıklayıp izleyebilirsiniz.

Sorun yaşarsanız Whatsapptan bize yazabilirsiniz.Hala ATLAS IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

Üyelik Satın Al

WİNDOWS İPTV PLAYER uygulaması ile MOBİL CİHAZLARINIZIN üzerinde kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala Atlas IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. ATLAS IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın. iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. Atlas IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir ve kumandanız ile tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. ATLAS IPTV ve WİNDOWS İPTV PLAYER uyumludur. İPTVSMARTERS PLAYER uygulamasını MOBİL CİHAZINIZIN uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

<--
-->